Uni-Day’16

Uni-Day yıllardır öğrenci, şirket ve okul üçlüsünü bir araya getirdiğimiz bir yurtdışı eğitim fuarıdır. Etkinlik kapsamında Avrupa gönüllülük hizmeti, work and travel ve dil okulu hizmeti veren birçok şirketi öğrencilerle buluşturduk. Yaptığımız çekilişler ve yarışmalarla da Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde ücretsiz dil eğitimi ve gençlik kamplarının yanı sıra work and travel fırsatları sunuyoruz.

Geçtiğimiz yıl  Uni-day kapsamında neler yaşanmış? Hep birlikte bir göz atalım.

Uni-Day’15 etkinliğimizde ise birçok kişiye sağladığımız yurtiçi-yurtdışı ücretsiz dil eğitimleri ve gençlik kamplarına ek olarak bir kişiye Facebook üzerinden yapılan yarışma ile ücretsiz work and travel fırsatı sunduk. Bu yarışmanın kazananı Kadir Ufuk SONKAYA’nın  –onun için tadına doyum olmadığına emin olduğumuz- work and travel anılarına göz atmak için Uni-Day’16 Etkinlik Sayfası‘nı ziyaret edebilirsiniz.

Şimdi çanlar Uni-Day’16 için çalıyor. 16 Kasıma çok az kaldı. Peki, bu yıl Uni-Day’de bizi neler bekliyor? Work and Travel’a tamamen ücretsiz gitmek ister misin?  Ya da Balkan Flexipass ile tüm Balkan ülkelerini dolaşmak? Peki, Londra’da dil eğitimi ile yabancı dilini geliştirirken yeni arkadaşlıklar kurmak? Bu fırsatlardan herhangi birini kazanma şansı sadece bir hashtag uzağında. Instagram üzerinden #unidaylegeziyorum hastagi ile “Gezmek Benim İşim” temalı bir gönderi paylaş ve çekilişe katıl. Belki de o şanslı sensin!

Uni-Day’16 tabii sadece bunlarla da sınırlı değil. 16 Kasım da İTÜ Maçka Kampüsü Yabancı Diller Yüksekokulu’nda açtığımız stantlara uğra ve sunumlara katıl. Hem Malta ve Londra’da dil eğitimi, hem yurtdışı gönüllülük kampı, hem de work and travel için indirim kartları kazanma şansı yakala.  Gezmenin tadını almış ve bırakamayan gezginler de sorularınızı yanıtlamak için orada olacak. “Biz Evde Yokuz” projesiyle aktif bir hayat peşinde koşan ve de www.bizevdeyokuz.com websitesinde deneyimlerini paylaşan Duygu Şar ve Bilgehan Çelik de bizimle olucak. Unutmadan; etkinlik alanında çeşitli ikramlarımız da sizi bekliyor olacak.

BİZ HAZIRIZ, SİZİ BEKLİYORUZ!

*Yaptığımız yarışma sonucu açıklanırken kazanan kişi sunum salonunda değilse hakkı yedek talihliye devredilecektir.

*Yarışmaya katılan kişilerin gönderilerinin herkes tarafından görülebilmesi için hesaplarının herkese açık olması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir